O nas

Firma FIBOR powstała w 1998 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją narzędzi i artykułów malarskich oraz budowlanych m.in. wałków, pędzli i taśm, a także folii malarskich, folii stretch czy pac i kielni, czyli tego wszystkiego, co jest niezbędne podczas prac remontowych i budowlanych. 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów znacznie poszerzyliśmy zakres asortymentu wprowadzając między innymi narzędzia ogrodnicze, artykuły hydrauliczne i elektryczne.

Na tym nie poprzestaliśmy. Naszą ofertę wciąż poszerzamy nie tylko o pojedyncze produkty, ale o nowe kategorie np. artykuły gospodarstwa domowego czy akcesoria samochodowe. 

Aby poznać wszystkie działy zapraszamy do prześledzenia naszej strony www.fibor.pl lub obejrzenia Katalogu Online.

Poprzez długoletnie doświadczenie wiemy jak połączyć najwyższą jakość i niską cenę, dlatego proponujemy produkty *Quality of  FIBOR*, które są połączeniem tych dwóch cech. Oznaczenie to, oprócz wysokiej jakości i niskiej ceny jest również gwarancją powtarzalności i ciągłości sprzedaży danego produktu. Dlatego zachęcamy do sięgania po artykuły QF.

Po 25 latach nadszedł czas na lifting naszego logo. Przedstawiamy zatem nowy znak  .

Cenimy bezpośredni kontakt z Klientem, stąd zespół wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych regularnie odwiedza naszych Kontrahentów na terenie całego kraju. Dzięki swoim kompetencjom najlepiej doradzą w wyborze produktów, które spełnią oczekiwania Klientów, a także zaproponują i ustalą najdogodniejsze warunki współpracy.

Firma FIBOR stale się rozwija. Poszerzamy swój asortyment zwracając uwagę na coraz wyższą jakość produktów, a poprzez utrzymywanie odpowiednio wysokich stanów magazynowych szybko realizujemy zamówienia.

Dzięki zespołowi pracowników z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem zapewniamy wysoki poziom relacji z Klientami.

Zapraszamy do współpracy 🙂

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ